Strona głównaWiadomościGOG świętuje nadejście zimy z nową wyprzedażą gier

GOG świętuje nadejście zimy z nową wyprzedażą gier

Nie ma co chować się pod pierzyną i zapadać w zimowy sen. No chyba, że chcecie przegapić mnóstwo przecenionych gierek i darmowy prezencik.

Do 26 grudnia portfele będą pilnie strzec swojej zawartości, bowiem czai się na nie cyfrowe niebezpieczeństwo. Na stronie GOG wystartowała zimowa wyprzedaż na prawie całą bibliotekę gier. W tym czasie pojawią się setki tytułów przecenionych aż do 90%.

To dobra okazja do nabycia pojedynczych gier, jak Wiedźmina 3 lub Darkest Dungeon, ale też pełnych pakietów tematycznych. Są tu zawiniątka z bijatykami, wszystkimi częściami z Metal Slug, czy też trylogia Stalkera. Im więcej pozycji wybierzemy, tym na liczniku do zapłacenia wyświetli się znacznie mniej.

Przy okazji robienia zapasów możemy całkiem za darmo otrzymać zremasterowaną wersją Grim Fandango. Wystarczy zalogować się na swoje konto i upomnieć o darowiznę. Trzeba jednak pośpieszyć się z decyzją, gdyż akcja potrwa jeszcze tylko przez 22 godziny.

Na razie promocja cenowa nie uwzględnia zbyt wielu gier, ale każdego kolejnego dnia będą wyskakiwać nowe, ciekawe oferty, jak te, które prezentujemy poniżej.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition – 8,59 zł
Cuphead – 61,19 zł
Darkest Dungeon – 13,99 zł
Hellblade: Senua’s Sacrifice – 80,89 zł
Heroes of Might and Magic® 3: Complete – 8,99 zł
The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – 59,99 zł
Vampire: The Masquerade – Bloodlines – 17,89 zł
LEGO Harry Potter: Years 1-4 – 6,79 zł
LEGO Harry Potter: Years 5-7 – 6,79 zł

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię