Strona głównaWiadomościGood Game Warsaw 2017

Good Game Warsaw 2017

Atrakcji na Good Game Warsaw 2017 nie będzie brakować. Wystawcy od kilku miesięcy szyli intrygi oraz planowali czym do siebie będą przyciągać wiernych fanów ostrego gamingu. Tak też i my poczuliśmy się w obowiązku sprawienia Wam wielkiej niespodzianki.

Jeśli chcesz przez chwilę poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, to koniecznie musisz do nas wpaść podczas targów Good Game Expo! Na tę specjalną okazję przygotowaliśmy dla Was – Graczy, jeden z najlepszych symulatorów jazdy samochodem – Motion Racing Sim. Adrenalina nosi różne imiona, ale dopiero po wskoczeniu do fotela dowiecie się czym jest jazda na maxa! Słodki dźwięk odpalanego silnika, rzeczywiste przeciążenia i huśtawki nastrojów – po prostu nie może Was zabraknąć!

Po przejechaniu się na naszym symulatorze doświadczycie złudzenia kierowania prawdziwego samochodu w najbardziej ekstremalnych warunkach. Podczas ulewy czy w pełnym skwarze, przy prędkościach nie ograniczonych żadnym limitem będziecie ścigać się o rekordy czasowe i nagrody godne prawdziwych graczy. Kilka minut spędzonych na Motion Rancing Sim pozostanie z Wami do końca życia!

To nie przechwałki a wirtualna rzeczywistość. Symulator został przystosowany do odtworzenia zachowania praktycznie każdego rodzaju auta na popularnych nawierzchniach, dzięki czemu odzwierciedli przejazd na trasie zarówno terenówki i typowego SUV-a, piekielnie szybkiego bolidu oraz klasy WRC.

W Wasze ręce zostanie przekazana specjalistyczna kierownica wyścigowa, 3 pedały, ręczna skrzynia biegów wykonana w klasycznym standardzie o wzorze H oraz fotel sprzężony z 3 elektrycznymi siłownikami, które mają za zadanie przeciążać odważnych kierowców aż do siły 2G. Zapomnijcie więc o spokojnych samochodowych podróżach, a powitajcie brawurowe, wręcz kaskaderskie przeprawy po wilgotnym szutrze i spalonym od słońca asfalcie. Z kolei wrażenia wizualne zapewni ponad 50” monitor z niskim opóźnieniem i oferujący rozdzielczość Full HD. Prędkość Was pochłonie!

Jeśli zastanawiacie się jeszcze czy warto wpaść na targi Good Game Expo, weźcie na poprawkę wspomniany symulator jazdy, który użyczyła nam firma Magazyn Atrakcji. Podobnych okazji, by zasiąść za wirtualną kierownicą będzie w przyszłości niewiele, toteż zapraszamy wszystkich miłośników gier wyścigowych. Czy jesteście gotowi na ostrą przeprawę po torach wygenerowanych w Dirt 2 i Dirt 3, Rfactor oraz F1 2010? Już od 1 czerwca odpowiedzi na to będziemy wypatrywać na liście najlepszych kierowców Good Game Expo!  

Źródło: TW

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię