Strona głównaWiadomościGood Game Warsaw: Dzisiaj na stoisku Gaming Society do wygrania nagrody Silentium...

Good Game Warsaw: Dzisiaj na stoisku Gaming Society do wygrania nagrody Silentium PC

Drugi dzień Good Game Warsaw na stoisku Gaming Society to doskonała okazja, aby wygrać rewelacyjne nagrody, ufundowane przez firmę Silentium PC.

Drugi dzień Good Game Warsaw stoi, na stoisku Gaming Society, pod znakiem marki Silentium PC. Na odwiedzających nas w hali C przygotowaliśmy konkurs o miano mistrza kierownicy. Wystarczy przyjść, zapisać się, wsiąść do najlepszego na całej imprezie symulatora rajdowego no i oczywiście wykręcić jak najlepszy czas.

W sumie zorganizowanych zostanie 5 sesji konkursowych. Odbędą się one w godzinach: 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 oraz 18:30. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, musicie zapisać się na liście. Tą otwieramy 30 minut przed każdą sesją. Uwierzcie nam, że zainteresowanie jest ogromne, więć lepiej ustawić się w kolejce. Oczywiście przygotowaliśmy dla Was rewelacyjne nagrody. Sponsorem dzisiejszego dnia jest firma Silentium PC, która przygotowała bardzo wydajne zestawy chłodzenia Fortis 3 HE1425 v2 o wartości 150 zł dla zwycięzcy każdej sesji. To potężna jednostka z ogromnym wentylatorem o średnicy 140 mm, który możę się kręcić z prędkością do 1400 obrotów na minutę. Chłodzenie przystosowane jest zarówno do procesorów marki AMD, jak i Intel.

Ale na tym nie koniec atrakcji. Osoba, która wykręci najlepszy czas całego dnia, otrzyma od nas jeszcze drugą nagrodę. Będzie to obudowa Silentium PC Aquarius X70T Pure Black o wartości 350 zł. To model typu Mid-Tower, przystosowany do obsługi płyt głównych w rozmiarach mini ITX, ATX i micro ATX. Ma przeszklony bok z pięknie prezentującym się podświetleniem diodami LED. Pozwala na zamontowanie do 5 wentylatorow o średnicy 120/140 mm (w zestawie znajdują się 3 modele Sigma Pro 120 mm).

Taki zestaw – chłodzenia procesora i obudowy – doskonale sprawdzi się jako pierwszy etap składania całkowicie nowego, potężnego komputera gamingowego!

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię