Strona głównaWiadomościZawodnicy Virtus.pro pojawią się jutro na Good Game Warsaw

Zawodnicy Virtus.pro pojawią się jutro na Good Game Warsaw

Już jutro (3 czerwca) na odwiedzających Good Game Warsaw czeka ogromna atrakcja. Na imprezie pojawią się zawodnicy najlepszego, polskiego zespołu Counter-Strike: Global Offensive, czyli Virtus.pro.

Virtus.pro to bez wątpienia najlepsza polska drużyna CS:GO. Polacy są nie tylko świetnie znani w naszym kraju, ale mają też ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Nie ma czemu się dziwić. To całkowicie normalne w przypadku graczy, którzy jeszcze w trakcie swojej kariery urośli do rangi legend całej sceny Counter-Strike’a.

Już jutro wszyscy fani polskiego składu będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami Virtus.pro. Na sąsiadującym z nami stoisku G2A, pojawią się Wiktor ‘TaZ’ Wojtas oraz Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski. Na pewno będzie okazja, aby zadać graczom kilka pytań, zdobyć ich autograf i zrobić sobie szybką fotkę. TaZ i Pasha pojawią się o godzinie 11:00, więc warto już wcześniej ustawić się w kolejce.

A gdy zawodnicy Virtus.pro już opuszczą stanowisko, to zapraszamy Was do nas. Nasze stoisko znajdziecie zaraz obok G2A, który jest naszym partnerem. Znajdziecie u nas najbardziej wypasione komputery oraz najlepszy na całej imprezie symulator rajdowy!

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię