Strona główna Wiadomości Zawodnicy Virtus.pro pojawią się jutro na Good Game Warsaw

Zawodnicy Virtus.pro pojawią się jutro na Good Game Warsaw

- Reklama -

Już jutro (3 czerwca) na odwiedzających Good Game Warsaw czeka ogromna atrakcja. Na imprezie pojawią się zawodnicy najlepszego, polskiego zespołu Counter-Strike: Global Offensive, czyli Virtus.pro.

Virtus.pro to bez wątpienia najlepsza polska drużyna CS:GO. Polacy są nie tylko świetnie znani w naszym kraju, ale mają też ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Nie ma czemu się dziwić. To całkowicie normalne w przypadku graczy, którzy jeszcze w trakcie swojej kariery urośli do rangi legend całej sceny Counter-Strike’a.

Już jutro wszyscy fani polskiego składu będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami Virtus.pro. Na sąsiadującym z nami stoisku G2A, pojawią się Wiktor ‘TaZ’ Wojtas oraz Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski. Na pewno będzie okazja, aby zadać graczom kilka pytań, zdobyć ich autograf i zrobić sobie szybką fotkę. TaZ i Pasha pojawią się o godzinie 11:00, więc warto już wcześniej ustawić się w kolejce.

A gdy zawodnicy Virtus.pro już opuszczą stanowisko, to zapraszamy Was do nas. Nasze stoisko znajdziecie zaraz obok G2A, który jest naszym partnerem. Znajdziecie u nas najbardziej wypasione komputery oraz najlepszy na całej imprezie symulator rajdowy!

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE