Advertisement
Strona głównaWiadomościOprogramowanieGoogle płaci za wypełnianie ankiet także w Polsce

Google płaci za wypełnianie ankiet także w Polsce

Google udostępniło w Polsce swoją aplikację z ankietami, za wypełnienie, których otrzymamy niewielkie pieniądze. Mówiąc, krótko tym razem Google zapłaci za zbieranie informacji o Tobie.

Google udostępniło w naszym kraju aplikację Premie za ankiety Google, która pozwala sprzedawać informacje o sobie za niewielkie pieniądze. Ankiety dotyczą naszych przyzwyczajeń, podróży oraz różnego rodzaju preferencji. Nie jest to oczywiście metoda na stanie się milionerem, za wypełnienie ankiety dostaniemy od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych.

Zobacz: CDP zwalnia większość pracowników. Co dalej z zamówieniami na Cyberpunka 2077?

Gratyfikacja zależna jest od długości ankiety i liczby ankiet, których liczba może być zależna od naszej lokalizacji. Do rozważenia pozostaje kwestia za ile chcecie przehandlować dane o sobie. Kolejna sprawa to sposób „wypłaty”. Wynagrodzenie za wypełnienie ankiet przyznawane jest w postaci kredytu w Google Play, ważnego przez rok. Zgromadzone środki można wykorzystać na zakup gier lub aplikacji. Można je wykorzystać także w systemach mikropłatności w grach, nie ma jednak możliwości wypłacenia żywej gotówki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię