Strona głównaGryAktualnościDeliver Us Mars będzie dojrzałą opowieścią o rodzinie

Deliver Us Mars będzie dojrzałą opowieścią o rodzinie

Twórcy Deliver Us Mars – KeokeN Interactive udostępnili dziennik deweloperski z prac nad grą. Pierwsza część została dzisiaj udostępniona na YouTube i możemy z niej dowiedzieć się interesujących rzeczy.

Deliver Us Mars ma skupiać się na więzach rodzinnych, a w szczególności na relacjach pomiędzy ojcem i córką. Tytuł ma dostarczyć bardzo dojrzałą opowieść, w której różnica pomiędzy dobrem i złem nie jest jasna i wyraźna. Oprócz dużego nacisku na fabułę gracze mają otrzymać również masę realistycznych przeżyć i zobaczyć zróżnicowane scenerie.

Zobacz: Forza Motorsport 8 nadchodzi wielkimi krokami?

Według jednego z deweloperów podkreślił, że jeżeli ta gra nie sprawi, że poczujemy się jak astronauta, to nie wie co będzie mogło sprawić. Akcja Deliver Us Mars zostanie osadzona 10 lat po wydarzeniach z Deliver Us the Moon. Ludzkości grozi zagłada, a my dostajemy prośbę o pomoc od kogoś kto jest na Marsie. Podróż na czerwoną planetę to jedyna szansa na uratowanie ludzkości.

Gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. Dokładana data premiery nie jest znana. Według zapewnień deweloperów ma odbyć się niedługo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię