Strona głównaGryAktualnościGotham Knights – miasto będzie tętniło życiem

Gotham Knights – miasto będzie tętniło życiem

Po kilku latach znowu będziemy mogli wrócić do Gotham. Tym razem będziemy kierować czterema sojusznikami Batmana, którzy będą bronić miasta. Według zapewnień deweloperów to będzie niczym żywy organizm, pełne frakcji oraz celów do realizacji.

Dyrektor kreatywny Patric Redding wypowiedział się na temat struktury gry i aktywności jakie będzie oferowała graczom. Według niego Gotham będzie miejscem pełnym życia z wieloma misjami i aktywnościami do wykonania. Na każdym kroku będzie czekała misja lub jakieś drobne zadanie do wykonania. Został również zapytany czy system ten będzie podobny do tego znanego z Wiedźmina.

Cóż porównywanie się do Wiedźmina to nie jest dobry pomysł. Ale powiem, że to nie jest to co nazwałbym modelem ciastka z kawałkami czekolady, po prostu pójdź tu, uruchom tamto. Chodzi mi o to, że to jest żywy oddychający ekosystem, który obsługuje solidny zestaw przestępstw dziejących się w otwartym świecie. Mogą one zostać popełnione przez różne frakcje, w różnych miejscach, różnych okolicznościach i z różnym skutkiem. Zdolność gracza do przeszkadzania złoczyńcom pomoże kształtować to miasto. Wykonujesz pewne wyzwania i robisz zadania dla NPC, wszystko to doprowadza w końcu do ważnego elementu fabuły. I chodzi tu zarówno o główną tajemnicę jak i historię złoczyńców.

Tak więc, staramy się to zrównoważyć ilość doświadczenia w otwartym świecie z tym co jest doświadczeniem opartym na narracji. Wymyśliliśmy model, system ścieżek dla gracza, który może zmienić je na wolność, co jest świetne bo różni gracze będą doświadczać tej zawartości na swój własny sposób.

Zobacz: Wiedźmin – Netflix udostępnia materiały zza kulis

Gotham Knights trafi na PS4, PS5 Xbox One, Xbox Series X i PC w 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię