Strona głównaKonsoleCobra Kai: The Karate Kid Saga Continues znamy datę premiery

Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues znamy datę premiery

Gotowi na nową kooperacyjną bijatykę? Twórcy Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues ogłosili datę premiery gry na Xbox One, PS4, Nintendo Switch oraz Netflix.

Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues jeszcze w tym roku trafi nie tylko na konsole ale również na Netflix. Premiera wersji na PS4 i Xbox One zaplanowana jest na 27 października. Wersja Nintendo Switch pojawi się kilka tygodniu później 24 listopada.

Gra dostarczy nam emocjonujące pojedynki oraz system rozwoju inspirowany grami RPG. Dweloper obiecuje, że będzie to świetny kooperacyjny tytuł kanapowy. Gra została stworzona we współpracy z aktorami występującymi w filmie Karate Kid – Ralphem Macchio i Wliamem Zabka. Cobra Kai zagramy jako Daniel LaRusso i poprowadzimy szkołę Miyagi-Do Karate lub Johnny’ego Lawrence’a stając na czele szkoły Cobra Kai.

Przejście obu kampanii pozwoli na odblokowanie ostatecznego zakończenia. Zanim jednak tak się stanie będziemy musieli stoczyć wiele walk wybierając pomiędzy 8 grywalnymi postaciami. Każda z nich została wyposażona w unikalne ataki, kombinacje i drzewka umiejętności. Do realizacji jest 28 misji. Całość przypomina trochę Streets of Rage 4. Poniżej trailer gry.

Zobacz: Wiedźmin – Netflix udostępnia materiały zza kulis

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię