Strona głównaWiadomościOprogramowanieGPT-4o – Rozmawiaj i ucz się z ChatGPT

GPT-4o – Rozmawiaj i ucz się z ChatGPT

OpenAI zaprezentowało możliwości nowego modelu GPT-4o. Rozmowa na żywo, rozpoznawanie emocji oraz udzielanie korepetycji to tylko cześć jego umiejętności.

Odnoszę wrażenie, że rozwój sztucznej inteligencji postępuje logarytmicznie i z każdym nowym modelem potęga i zakres zastosowań rosną. Wczoraj odbyła się prezentacja OpenAI Spring Update, podczas której firma skupiła się na prezentacji najnowszej wersji ChatGPT.

Nowy model GPT-4o zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom, w tym w bezpłatnej wersji. OpenAI chce żeby z ich rozwiązań mógł korzystać każdy, również bez konieczności zakładania konta. Nowa wersja modelu pozwala na przetwarzanie mowy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możliwa jest bezpośrednia konwersacja. Co więcej, Chat potrafi rozpoznawać emocje rozmówcy. Sam Chat może teraz zmieniać ton swojego głosu.

Dzięki wykorzystaniu kamery w telefonie, Chat może również widzieć swojego rozmówcę oraz jego otoczenie. Podczas prezentacji, pokazano AI kartkę z zapisanym równaniem matematycznym. Bot zamiast udzielenia odpowiedzi, przeprowadził rozmówcę przez cały proces rozwiązania zadania niczym korepetytor.

Chat pozwala także na przegląd kodu programistycznego oraz poddanie go analizie. Doradza także co można zmienić i analizuje go pod kątem potencjalnych problemów.

Kolejną nowością jest możliwość tłumaczenia w locie, co działa podobnie jak w Cyberpunk 2077. Program słysząc język włoski, tłumaczył go na angielski, następnie odpowiadał bezpośrednio po włosku. Takie rozwiązanie może być przydatne podczas podróży.

Wszystkie nowe funkcjonalności zostaną udostępnione już w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Całe wydarzenie możecie obejrzeć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Witam wszystkich. kasynaonlinepolskie.com/kasyna/skrill/ stał się moim zaufanym przewodnikiem po świecie hazardu, w którym akceptowany jest Skrill. Obszerna lista kasyn z tą wygodną metodą płatności pozwala mi cieszyć się grą bez żadnego zamieszania. Recenzje dostarczają mi wszystkich informacji potrzebnych do dokonania wyboru, a wygoda Skrill sprawia, że gra jest jeszcze przyjemniejsza. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię