Strona głównaGryAktualnościMicrosoft pracuje nad nową produkcją w uniwersum Gry o Tron?

Microsoft pracuje nad nową produkcją w uniwersum Gry o Tron?

Serialowa Gra o Tron powoli zbliża się ku końcowi. Przed nami jeszcze tylko 2 odcinki, po których poznamy ostatecznych zwycięzców i przegranych. Ale czy to oznacza, że całe uniwersum musi się skończyć? Nic z tych rzeczy. Być może Microsoft właśnie pracuje nad nową grą w tym świecie.

Uniwersum Gry o Tron jest ogromne, dzięki czemu potencjalnych tematów na gry jest mnóstwo. Poza tym HBO pracuje już nad spin-offami, które opowiedzą dodatkowe historie Lannisterów, Baratheonów, Starków i Targaryenów i wciąż czekamy na książkowe zwieńczenie historii. Dlatego nie powinno nikogo dziwić to, że Microsoft być może pracuje nad grą w uniwersum stworzonym przez George’a R.R. Martina.

Zobacz: Avengers: Endgame już jest drugim najbardziej kasowym filmem w historii kina

Informacja pochodzi z oficjalnego konta Xbox na Twitterze. Wczoraj opublikowano na nim krótkie wideo, na którym widać herb rodu Targaryenów. Wpis został opatrzony krótkim komentarzem „And now your wait begins. Stay tuned”, czyli „Właśnie rozpoczęło się Twoje oczekiwanie. Bądźcie czujni”. Trudno oprzeć się wrażeniu, że to nawiązanie do słów „and now my watch begins”, czyli „właśnie rozpoczęła się moja służba”.

Co to może oznaczać? Według niepotwierdzonych informacji Microsoft pracuje nad nową grą w uniwersum. Jednak na ten moment to tylko przypuszczenia, które nie zostały oficjalnie potwierdzone. Równie dobrze może chodzić o limitowaną edycję konsoli Xbox One, w której poszczególne modele będą miały herby najważniejszych rodów z Siedmiu Królestw. Być może więcej szczegółów poznamy na tegorocznych targach E3 w Los Angeles, które odbędą się już za miesiąc.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię