Strona głównaGryAktualnościKolejna gra Star Wars zapoczątkuje nową sagę. Czy pojawią się kolejne filmy?

Kolejna gra Star Wars zapoczątkuje nową sagę. Czy pojawią się kolejne filmy?

Myśleliście, że wraz z filmem Star Wars: The Rise of Skywalker historia Gwiezdnej Sagi się zakończy? Nie zanosi się na to – najnowsze przecieki wskazują na to, że opowieść będzie kontynuowana. Tylko tym razem od innej strony i w innym medium.

Sugerują to dwa przecieki. Jeden z nich pochodzi z serwisu Making Star Wars i mówi o tym, że trwają prace nad kolejną grą w uniwersum Star Wars. Póki co roboczo jest ona nazywana Project Luminous, a jej fabuła ma toczyć się około 400 lat przed wydarzeniami znanymi z najstarszej, filmowej trylogii. Historię tę mają opowiadać różne media, stąd w pierwszej kolejności postawienie na gry.

Zobacz: Gracze dokopali się do głęboko skrywanych tajemnic Star Wars Jedi: Fallen Order

Drugie ploteczki zrodził serwis Ziro.hu. Ich zdaniem uniwersum Gwiezdnych Wojen ma zacząć przypominać świat Marvela z MCU – opowieści będą z pozoru oderwane od siebie, ale w większym spojrzeniu złożą się w logiczną całość. Zresztą już teraz świat Gwiezdnych Wojen, opowiadany w filmach, komiksach, grach i książkach jest tak bogaty, że grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Tutaj również potwierdza się wersja o grze, która miałaby pojawić się w 2021 roku. Już zresztą samo Electronic Arts zdradzało swego czasu, że do 2022 roku wypuści kolejną grę Star Wars.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię