Advertisement
Strona głównaGryAktualnościEA pracuje nad nową grą Star Wars. Ma oferować unikatowe doświadczenie

EA pracuje nad nową grą Star Wars. Ma oferować unikatowe doświadczenie

Patrick Klaus z EA Motive zdradził, że jego studio aktualnie pracuje nad dwiema grami. Jedna z nich ma być czymś zupełnie nowym. Druga to z kolei produkcja w uniwersum Gwiezdnych Wojen, która ma zaoferować unikatowe doświadczenie.

Patrick Klaus – dyrektor generalny studia EA Motive – zdradził w rozmowie z serwisem GamesIndustry.biz, że aktualnie pracują nad dwiema grami. Póki co nie zdradził na ich temat zbyt wiele. Wiemy, że jedna to całkowicie nowa marka. Z kolei druga ma być produkcją umieszczoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Według niego zaoferuje ona całkowicie unikatowe doświadczenie. To oznacza, że prawdopodobnie będzie się różnić od Star Wars Jedi: Fallen Order czy też Star Wars: Battlefront II.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order – recenzja gry

Na ten moment nie wiemy, kiedy nowa gra miałaby zadebiutować. Możemy się jedynie domyślać, że o tej samej produkcji mówiono pod koniec października, w trakcie rozmów z inwestorami. Jeśli tak, to premiera miałaby się odbyć do końca 2022 roku finansowego. Możemy też przypuszczać, że obie gry, o których mówił Patrick Klaus, powstają już na konsole nowej generacji – Xbox Series X oraz PlayStation 5. Te kupimy dopiero za rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię