Strona głównaGryAktualnościGracze chcą polowań z psami i rosyjskiej ruletki w RDR 2

Gracze chcą polowań z psami i rosyjskiej ruletki w RDR 2

Reddit potrafi niekiedy być naprawdę sporą kopalnią dobrych pomysłów. Szkoda, że developerzy stosunkowo rzadko decydują się by z nich korzystać.

Jeden z użytkowników tego popularnego forum, o pseudonimie Atmouspheric, zgłosił ostatnio pomysł, by Rockstar w Red Dead Redemption 2 zaimplementował bliskie relacje bohatera z… psami. Chodzi między innymi o to, by pies mógł towarzyszyć nam w trakcie polowań – nie tylko jako “cichy kompan”, ale byśmy mogli wykorzystywać jego konkretne umiejętności w trakcie tych aktywności. A czas spędzony z futrzastym towarzyszem mógłby się przekładać na poprawę tych umiejętności. Podobny wpływ na skuteczność polowań mógłby mieć także czas spędzony na jeździe konno.

Zobacz także: Red Dead Online na razie bez mikropłatności, na razie…

Inny forumowicz, kryjący się pod pseudonimem baybolius, zgłosił, że ciekawym dodatkiem mogłaby być minigierka w rosyjską ruletkę, wykorzystana w trybie Online. Jego zdaniem mogłoby to wyglądać tak, że 6 lub więcej graczy siedzi przy stole, każdy próbuje szczęścia w ruletce, a wygrywa oczywiście ten, który przeżyje jako ostatni.

Zobacz także: Battle Royale w Red Dead Redemption 2 tylko z nożem i łukiem? Mamy na to dowody [wideo]

Co sądzicie o powyższych pomysłach? Jakie nowości sami chętnie widzielibyście w RDR 2 ?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię