Strona głównaKonsoleRed Dead Online na razie bez mikropłatności, na razie...

Red Dead Online na razie bez mikropłatności, na razie…

Red Dead Online jest już dostępne dla części graczy. Jednak nie wszystkie funkcje gry zostały jeszcze udostępnione. Ale może to i dobrze, bo dotyczy to głównie mikrotransakcji. Ostatecznie sklep zostanie otwarty dla wszystkich, by mogli wydawać swoje prawdziwe pieniądze na wirtualne sztabki złota.

Sztabki złota w Red Dead Online pełnią rolę wirtualnej waluty, którą kupujemy za prawdziwe pieniądze. Możemy je potem wymienić na skórki i inne kosmetyki do personalizacji swojego obozu i arsenału. Na szczęście nie pozwolą one na zdobycie przewagi nad innymi graczami.

Zobacz także: Red Dead Redemption 2 także z trybem Battle Royale

Oficjalny komunikat Rockstar:

Możesz zauważyć, że niektóre obszary menu w grze są jeszcze niedostępne, lub dostępne w wersji beta. Są to m.in. sklep internetowy Red Dead Online, który ostatecznie otworzy się, by zapewnić opcję kupowania sztabek złota. Te posłużą do kupowania przedmiotów kosmetycznych do dekorowania obozu lub zmiany stylu swojej broni.

Takie podejście jest zrozumiałe, gra obecnie jest w fazie beta. Nie wszystkich deweloperów wczesny dostęp jednak powstrzymuje przed wprowadzeniem mikrotransakcji. Rockstar jak do tej pory ma dobre podejście do tematu Red Dead Online. W pierwszej kolejności chce zapewnić wszystkim graczom możliwość bezproblemowej rozgrywki, a dopiero wtedy kosmetyczne płatne elementy. Poza tym deweloper obiecuje też wiele dodatkowych bezpłatnych treści, aby przyciągnąć jak największą liczbę graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię