Strona głównaGryGracze Fortnite otrzymają nową broń - Drum Guna

Gracze Fortnite otrzymają nową broń – Drum Guna

Po aktualizacji do Fortnite, która spowodowała olbrzymią wyrwę w niebie nad światem gry, wydawało by się, że kolejna będzie równie poważna i pociągnie jakoś dalej historię “czarnej dziury”. Nic z tego – najnowsza aktualizacja jest bardzo mała i zawiera tylko jedną nowość.

Gracze otrzymają w niej… nową broń – Drum Guna, do złudzenia przypominającego znanego z filmów o Alu Capone Tommy Guna. Nowa pukawka ma łączyć siłę strzelby z szybkostrzelnością i zdolnością przygwożdżenia jaką oferują bronie typu SMG. Magazynek pomieści 50 nabojów średniego kalibru, a podstawowe obrażenia zadawane przez Drum Guna mają wynosić 26/27. Nowy arsenał będzie można znaleźć leżący na ziemi, w skrzyniach oraz automatach.

Z tego co można zobaczyć na zapowiedziach, Drum Gun będzie mógł wypruwać z siebie długie serie bez przeładowywania, obrażenia zadawane przez niego będą dość dotkliwe, a największą użytecznością wykaże się chociażby przy niszczeniu budowli przeciwników i czyszczeniu pomieszczeń. I wydaje z siebie całkiem satysfakcjonujące odgłosy. Możecie to zobaczyć między innymi na poniższym filmiku:

[you tube=LO-vkfosXwE]

Podoba Wam się taka nowość w grze?

Źródło: Polygon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię