Strona głównaWiadomościGracze: nowe Call of Duty jest mierne. Deweloper: wykonaliśmy kawał dobrej roboty

Gracze: nowe Call of Duty jest mierne. Deweloper: wykonaliśmy kawał dobrej roboty

Twórcy Call of Duty: WWII jak na razie nie zachwycili PC-towych graczy. Weekendowa beta wylała na dewelopera falę krytyki. Ten tymczasem twierdzi, że w tym roku to PC-ty będą górować i jest przekonany, że ich produkt będzie świetny. Czy tylko mi coś tutaj nie pasuje?

W miniony weekend na PC-tach dostępna była darmowa i w pełni otwarta beta gry Call of Duty: WWII. Niestety, tytuł nie spotkał się ze zbyt pochlebnymi opiniami. Gracze narzekają na wiele elementów od braku realizmu po niedociągnięcia technologiczne i problemy z hitboxami. Lista zarzutów jest długa, a czasu niewiele, aby wszystko naprawić. Tymczasem firma Raven Software, która zajmuje się wersją PC-tową gry, zdaje się być przekonana o świetnie wykonanej pracy.

Dwight Luetscher, CTO w Raven Software, w wywiadzie dla serwisu PCGamer powiedział, że:

– II Wojna Światowa i ta gra są doskonale dopasowane do społeczności graczy komputerowych. Głęboko wierzymy, że w tym roku to PC-ty będą królować. To jest rok, w którym damy z siebie wszystko, aby zdobyć serca i umysły komputerowej społeczności.

Wiecie jak to brzmi dla mnie? Ktoś w końcu zorientował się, że gracze PC-towi też istnieją i mogą przynosić ogromne zyski. Nie da się pominąć sukcesu PUBG, który święci tryumfy pomimo dostępności tylko i wyłącznie na popularnych blaszakach. Szkoda, że w parze z tym przeświadczeniem nie idzie jakość, czego dowiodła weekendowa beta CoD: WWII. Mam nadzieję, że studio się zreflektuje i poprawi chociaż największe bolączki swojej gry, bo powoli zaczynam mieć dosyć konsolowych portów, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Graliście w betę CoD: WWII?

Źródło: PCGamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię