Strona głównaWiadomościHardwareGracze odkrywają, kolejne źle zmontowane karty graficzne

Gracze odkrywają, kolejne źle zmontowane karty graficzne

Aktualna sytuacja na rynku kart graficznych jest wyjątkowo kiepska. Ich dostępność jest na minimalnym poziomie. Co gorsze teraz pojawiają się źle zmontowane karty graficzne. Głównie dotyczy to drogich kart graficznych.

Drogie hight endowe karty graficzne, ostatnimi czasy padły ofiarą, niskiej jakości, kontroli jakości. Gracze coraz częściej narzekają na modele, w których przegrzewa się pamięć operacyjna. Sprawa dotyczy w głównej mierze modeli GeForce RTX 3080 od kilku znanych producentów.

Jak opisują swoje doświadczenia osoby na reddicie kamaloo92 i obamaprism3, w ich przypadku problemem były źle zamontowane thermal pady, które nie pokrywały całkowicie modułów pamięci, i skrajnym przypadku tylko ledwo ci zahaczały o moduły pamięci.

W innym przypadku thermal pady zostały zainstalowane w złym miejscu, w ogóle niepokrywającym się oryginalnym miejscem montażu lub nie było ich w ogóle.

Mamy nadzieję, że źle zmontowane karty graficzne, to tylko wypadek przy pracy, i że firmy wezmą sobie bardziej do serca, że gracze wykładają na ich produkty dużą gotówkę i oczekują produktu, który jest w pełni sprawny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię