Strona głównaWiadomościGracze po raz kolejny wesprą Szlachetną Paczkę

Gracze po raz kolejny wesprą Szlachetną Paczkę

Wkrótce ruszy kolejna edycja Gra Paczka, czyli streamu charytatywnego, który wesprze Szlachetną Paczkę. Każdy może zostać partnerem wydarzenia i wesprzeć zbiórkę!

Już 12 listopada Szlachetna Paczka po raz kolejny stanie ramie w ramię z branżą gamingową, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących. Gra Paczka to 60 godzin streamu podczas, którego zagrają znani i lubiani streamerzy. Jednak najważniejsza jest charytatywna zbiórka pieniędzy, która pozwoli dotrzeć Szlachetnej Paczce do większej liczby osób.

Zobacz: FIFA 21 – gracze nie są zadowoleni. Ocena na Metacriticu spadła poniżej 1.0

Poprzednia edycja pozwoliła na zebranie 330 tys. złotych dla dzieci wykluczonych cyfrowo, które w związku z pandemią i zamknięciem szkół, miały ograniczony dostęp do zdalnej nauki i utrzymywania kontaktu z rówieśnikami.

Kolejna edycja startuje już 12 listopada o godzinie15:00. Po raz kolejny głównym wydarzeniem będzie 60 godzin streamu, w który zaangażują się influencerzy oraz gamerzy. Wiemu już, że tym razem akcję wesprą m.in. JaRock, Gameset czy Fantasyexpo, a będą to m. in. AlbanPL, Bonkol, Kaftann, Kycu, Lempiank, Łosiu, Niedaradek, Nikalus Pieron, Ospanno, PanKubaka, PLKD, Rock, Seto,  SouShibo, Tivolt, xEmtek i Ziemniak.

Akcję wspierają również takie firmy jak: All IN! Games, AMD, CD PROJEKT RED, Gigabyte, Fundacja Komputronik, Komputronik Gaming, MSI, SPC Gear oraz Wydawnictwo Znak. Jeżeli również chcecie zostać partnerem wydarzenia piszcie na adres grapaczka@wiosna.org.pl.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię