Strona głównaWiadomościGracze spędzili ponad 1 miliard godzin w grach na Xboxa w tym...

Gracze spędzili ponad 1 miliard godzin w grach na Xboxa w tym roku.

Xbox Games Studios, postanowiło podzielić się kilkoma ciekawymi statystykami, żeby się trochę pochwalić przed nadchodzącą premierą nowych konsol Microsoftu. Przedstawiciele firmy twierdzą, że gracze od początku roku 2020, łącznie grali przez 1,66 miliarda godzin w gry, które zostały wydane przez studia należące do konsorcjum Xbox Games Studios. Łącznie od 2019 roku wydanych zostało 15 tytułów.

Zbliżająca się premiera najnowszych konsol Microsoftu, spowodowała, że Microsoft postanowił pochwalić się liczbami, w tym ile godzin gracze wygrali na ich konsoli, oraz tym jak dobre produkcje wychodzą na konsolę Xbox One. Liczbę wygranych godzin przez graczy już znamy. Jakimi grami, Microsoft chce zachęcić nowych graczy do wstąpienia w szeregi posiadaczy Xboxa.

Po pierwsze Microsoft Flight Symulator 2020, to najwyżej oceniana gra w roku 2020 w serwisie Metacritic – otrzymała 92 punkty. Tuż za nią znalazł się Ori and the Will of the Wisps, z takim samym wynikiem, oraz Wasteland 3 osiągając 86 punktów. Oczywiście to nie są jedyne tytuły, jakimi się pochwalono.

Studio Obsydian pochwaliło się, że Grounded we wczesnym dostępnie osiągnął jeden milion graczy i rozwija się bardzo dobrze. Studio Rare napisało, że Sea of Thieves od dnia premiery przyciągnęło do siebie 15 milionów graczy. Obydwa tytuły dostępne są w abonamencie Xbox Game Pass, więc nie musimy dodatkowo za nie płacić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię