Advertisement
Strona głównaWiadomościGracze razem dla WOŚP! Stream JaRocka jedną z inicjatyw graczy dla dzieci

Gracze razem dla WOŚP! Stream JaRocka jedną z inicjatyw graczy dla dzieci

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero jutro, ale niektóre inicjatywy, w których gracze zbierają pieniądze na ten szczytny cel, trwają już od pewnego czasu. Jedną z większych i bardziej zorganizowanych na terenie Polski jest stream JaRock’a!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zbiera pieniądze na dziecięcą medycynę zabiegową. Do akcji, jak co roku, przyłączyło się wielu znanych i lubianych graczy, streamerów i youtuberów. Stream JaRocka! wystartował już w czwartek. W tym roku akcja zyskała dodatkowy smaczek w postaci drobnej rywalizacji pomiędzy streamerami, którzy podzielili się na drużyny – rywalizując między sobą, która ekipa zbierze więcej pieniędzy na akcję. Ranking ekip możecie zobaczyć tutaj. Oczywiście to tylko zabawa, najważniejszy bowiem jest wspólny cel. Aktualnie na liczniku akcji jest niemal 70 tysięcy złotych.

Zobacz: Nvidia wraz z graczami zebrała 85 tys. w czasie charytatywnego streamu

W JaRockowym streamie biorą między innymi udział Bonkol, Brunecia, Highstyled, Niklaus, Rock, Seto Soushibo, zooltar, Zagrajnik i wielu innych. Nie zabraknie też przedstawicieli organizacji esportowych, takich jak devils.one. Harmonogram tego kto kiedy streamuje w trakcie tego weekendu znajdziecie tutaj. Możecie też wylicytować sprzęt komputerowy – lista licytacji znajduje się tutaj.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Pokażmy (po raz kolejny), że gracze, kiedy się zjednoczą, mają niesamowitą moc.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię