Strona głównaGryAktualnościGracze współpracują ze sobą w trybie solo Apex Legends

Gracze współpracują ze sobą w trybie solo Apex Legends

W Apex Legends pojawił się nowy rodzaj oszustwa.

Kiedy Respawn wciąż walczy z falami aimbotów zalewających serwery gier rankingowych, tryb solo zrobił miejsce dla kolejnego problemu, teamowania.

Zobacz: Za nową skórkę do Apex Legends zapłacicie 170$

Encountered a duo in solos today. Ruined my great run from apexlegends

System jest bardzo prosty. Jak szybko odkrył Eurogamer, znalezienie się z kolegą w tym samym lobby trybu solo nie zajmuje wiele czasu. Dwójce redaktorów udało się to zrobić cztery razy na pięć przeprowadzonych prób. Wystarczy zacząć szukać gry w tym samym momencie. Jak widać powyżej, biorąc pod uwagę drużynowy charakter Apex Legends, duo ma ogromną przewagę nad pojedynczym graczem.

army of coordinated pathfinders rekt everyone in solo — KaviK7-TTV from apexlegends

Chociaż drugi przykład z Reddita wygląda nieco bardziej absurdalnie, problem teamowania nie powinien utrzymać się w grze na długo. Z podobnymi sytuacjami zmagał się bliżej swojej premiery PlayerUnknown’s Battlegrounds. Deweloper zaczął rozdawać regularne bany, system reportów zrobił robotę i teraz z takimi przypadkami radzić sobie muszą wyłącznie streamerzy.

Na razie trzeba liczyć na to, że teamowanie w Apexie nie stanie się zbyt powszechne. Społeczność zasługuje, żeby w normalnych warunkach sprawdzić, do czego nadaje się tryb solo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię