Strona głównaGryAktualnościKorn zagra koncert wewnątrz gry AdventureQuest 3D

Korn zagra koncert wewnątrz gry AdventureQuest 3D

Wygląda na to, że Fortnite rozpoczął jeszcze jeden trend w grach wideo. 

Ten ciekawy pomysł rozpoczął się na początku roku, kiedy Marshmello dorobił się własnej sceny na mapie Fortnite. W ramach jednego z live eventów, popularny DJ zagrał 10-minutowy koncert. Gracze tańczyli, skakali i robili swoje ulubione emotki. Swoje zrobiła też zaprojektowana przez Epic interaktywna scena.

Zobacz: Pokemon Go: kierowca przyłapany na łapaniu Pokemonów w aucie. Na 8 telefonach

Teraz swoich sił wewnątrz gier wideo ma spróbować Korn, popularny amerykański zespół nu-metalowy. Będziemy mieli do czynienia nie tylko z zupełnie inną muzyką, ale również inną grą. Korn zdecydował się bowiem na MMORPG AdventureQuest 3D i jego odpowiednik 2D, AQWorlds. Wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia.

Twórcy obiecują również, że będzie to dopiero początek tego typu inicjatyw. Koncert Korn ma otworzyć „Battle Concert Arena”. MMO pod tym kątem ma dużo większą swobodę niż battleroyale. Chociaż live eventy w przypadku Fortnite’a to bardzo skuteczne rozwiązanie, AdventureQuest może z sali koncertowej zrobić oddzielną lokację wewnątrz swojej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię