Strona głównaGryAktualnościGran Turismo 7 - PlayStation przedstawiło ponad 30 minut szczegółów z gry

Gran Turismo 7 – PlayStation przedstawiło ponad 30 minut szczegółów z gry

PlayStation pochwaliło się pierwszym w tym roku State of Play, tym razem w całości poświęconym Gran Turismo 7, która nadjedzie już za nieco ponad miesiąc.

Pierwszy State of Play 2022 roku to ponad 30 minut szczegółów nadchodzącego Gran Turismo 7, w którym poznaliśmy nowe szczegóły na temat trybów zabawy, tuningu, dopasowywania auta i wielu innych aspektów nowej propozycji Polyphony Digital. Według twórców, w Gran Turismo 7 coś dla siebie znajdą nie tylko starzy wyjadacze, ale także Ci, którzy pierwszy raz będą mieli kontakt z serią. Także niezależnie od tego, czy jesteście fanami tuningu, fotografii z samochodami w roli głównej, własnych projektów czy po prostu czystego ścigania.

Nowy tryb w Gran Turismo 7 – Music Rally

Pierwszą rzeczą, jaką będziecie mogli zrobić w grze, jest zajęcie miejsca za kółkiem Porsche Carrera Speedster ‘56 i wzięcie udziału w nowym trybie gry, czyli Music Rally. To po prostu nowa wariacja wyścigu z czasem i checkpointami, tyle, że z żywiołową muzyką w tle. Dla nowych graczy będzie to też okazja do łagodnego wejścia w grę, sprawdzenia swoich ustawień sterowania oraz asyst.

Kupowanie aut

Potem przyjdzie pora na zapoznanie się mapą, która będzie naszym centrum sterowania wszystkimi trybami gry. Gra zaoferuje nam na początku pewną pulę Kredytów, za którą będziemy musieli kupić swój pierwszy samochód. Potem przyjdzie pora na zwiedzenie Garażu oraz Kawiarni.

Kawiarnia

Kawiarnia to miejsce, w którym będziemy mogli wybrać aktywności do wypełnienia dla nowych pojazdów oraz wszelkie inne, związane z progresem w grze. Dla przykładu, pierwsze zadanie to zdobycie trzech japońskich aut kompaktowych. Jedno możesz kupić na starcie, ale kolejne dwa trzeba wygrać w wyścigach, wyznaczonych przez aktywności.

Centrum Licencji

Dalej mamy Centrum Licencji, znane z poprzednich odsłon i pełne testów dla naszych umiejętności prowadzenia samochodów. Jak zwykle, zdobycie podstawowej licencji B nie będzie specjalnym wyzwaniem, jednak im dalej – tym trudniej.

Tuning

Gdy w Waszych garażach będzie już kilka pojazdów, a Wasze umiejętności zaczną wykraczać poza zupełne podstawy, Kawiarnia skieruje Was do nowego miejsca – warsztatu i sklepu z częściami. Znajdziecie tam wszelkie możliwe elementy tuningu samochodu, jakie tylko jesteście sobie w stanie wyobrazić, włącznie z możliwością klatki bezpieczeństwa. Oczywiście w miarę postępów w grze, będziecie odblokowywać kolejne. Natomiast kupowanie nowych aut to budowanie poziomu kolekcjonera, a zdobycie najwyższego odblokuje topową kategorię części. Zaliczanie tych wszystkich postępów pozwoli Wam na udział w mistrzostwach High Speed Ring, a te otworzą dostęp do Centrum Marek, gdzie można nabywać kolejne pojazdy od ponad 50 twórców samochodów.

State of Play – Gran Turismo 7:

Oprócz wszystkich powyższych, w grze znajdzie się chociażby tryb GT Auto, gdzie można bawić się malowaniami i naklejkami dla samochodów, robić zdjęcia w trybie Scapes i wiele, wiele innych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię