Strona głównaKonsoleGran Turismo 7 – 420 modeli samochodów i 90 torów z realistyczną...

Gran Turismo 7 – 420 modeli samochodów i 90 torów z realistyczną pogodą

Broszura rozdawana w jednym z japońskich sklepów ujawniła więcej szczegółów na temat nadchodzącego Gran Turismo 7. W ulotce znalazła się informacja o 420. modelach pojazdów oraz 90. torach wyścigowych.

Bezpłatna broszura była rozdawana w sklepie Yodobashi Camera. Można dowiedzieć się z niej również o tym, że do siódemki powraca długo oczekiwany tryb GT. Gra umożliwi także kupowanie pojazdów oraz ich modyfikację i tuning. W garażu znajdzie się miejsca na 1000 samochodów. Wśród 420 modeli znajdzie się m.in. Ferrari F8 oraz F12.

Jeden z użytkowników znający język japoński przetłumaczył broszurę. Najważniejsze rzeczy poniżej:

  • Brand Central: Centrum handlowe, w którym gromadzi się ponad 60 marek samochodowych. Tutaj można kupić ponad 300 samochodów wyprodukowanych po 2011 roku.
  • Dealer samochodów używanych: Samochody, które zostały wycofane z produkcji od dłuższego czasu, znajdują się tutaj. Dostępne są również japońskie samochody historyczne z lat 80. i 90. Skład będzie aktualizowany codziennie.
  • Garaż: Twoja podstawa życia samochodu. Można przechowywać do 1000 samochodów, a Ty możesz oglądać i konfigurować swój samochód.
  • Sklep tuningowy: Silniki, opony, hamulce, zawieszenie itp. Dostępna jest ogromna liczba części tuningowych. Możesz również kupić turbo, turbosprężarkę, redukcję masy i zwiększenie sztywności zawieszania.
  • GT Auto: Ubierz swój samochód tutaj. W kolejce znajduje się ponad 130 kół i ponad 600 części aerodynamicznych. Dostępna jest również wymiana oleju, myjnia samochodowa, malowanie.
  • Scapes: Ponad 2500 lokalizacji fotograficznych w 40 krajach na całym świecie. Umieść swój samochód w pięknej scenerii i rób realistyczne zdjęcia HDR.
  • Centrum licencji: Naucz się techniki jazdy od podstaw. Możesz uczyć się od podstawowych technik do różnych jazd dla każdego samochodu i kursu.
  • Mission Challenge: Bitwa 0-400m, Drifting, Max Speed ​​Challenge, „Music Rally”, w którym możesz ścigać się przy muzyce itp. Możesz doświadczyć wyjątkowych wydarzeń, które różnią się od zwykłych wyścigów.
  • World Circuits: World Circuits, takie jak Le Mans i Nürburgring, lubiane fikcyjne trasy, takie jak Trail Mountain… W tej grze znajduje się ponad 90 układów.

Gran Turismo 7 ma trafić na PS4 i PS5 już 4 marca 2022 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię