Strona głównaWiadomościGrounded osiąga milion graczy w ciągu 48 godzin

Grounded osiąga milion graczy w ciągu 48 godzin

Nowy early access od Microsoftu zdaje się radzić sobie bardzo dobrze. Grounded zbiera pozytywne recenzje na Steamie i przyciąga do siebie coraz więcej graczy. 

Dla fanów survivali Grounded było jedną z najbardziej intrygujących gier tego roku. Grafika cieszy oko, za całym projektem stoi bardzo ciekawa koncepcja, a do tego wydaje ją Xbox Game Studios, który powinien zadbać o jakość produktu. Jak się teraz okazuje, chyba tak właśnie się stało.

Zobacz: Gabe Newell woli Xbox Series X od PlayStation 5

Nowa gra Obsidian Entertainment pojawiła się 28 lipca w ramach Steam Early Access oraz Xbox Game Preview. Oznacza to, że wszyscy subskrybenci Game Passa mogą dowolnie przetestować możliwości survivala Microsoftu.

W najnowszym poście na Xbox Wire twórcy Fallouta: New Vegas pochwalili się, że społeczność Grounded wynosi już ponad milion graczy. Taki wynik udało się osiągnąć w zaledwie dwa dni od oficjalnej premiery. Na 27 sierpnia zapowiedziano również pierwszą, większą aktualizację, która może przynieść grze bardzo potrzebny aktualnie content.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię