Strona głównaGryAktualnościPremiera Football Managera 2021 opóźniona

Premiera Football Managera 2021 opóźniona

Konsekwencji COVID-19 ciąg dalszy. Fani Football Managera na kolejną odsłonę będą niestety musieli jeszcze trochę poczekać.

Nadszedł czas bardzo ciężkich decyzji dla deweloperów, którzy każdego roku wypuszczają nowy tytuł z jakiejś serii. Wciąż czekamy przecież na oficjalny reveal tegorocznego Call of Duty. Teraz z kolei pojawiły się informacje dotyczącego Football Managera 2021.

Zobacz: FIFA Ultimate Team – zobacz ile zarobiło EA dzięki COVID-19

Na oficjalnej stronie gry pojawił się niedawno wpis od szefa studia, Milesa Jacobsona. W krótkim poście opowiada on o dotychczasowych osiągnięciach najnowszej odsłony gry oraz wpływie koronawirusa na pracę deweloperów. Jak sam przyznał, żyjemy aktualnie w dosyć trudnych czasach.

W rezultacie premiera następnego Football Managera została nieco przesunięta w czasie. Gra wciąż ma ujrzeć światło dzienne w tym roku. Pojawi się jednak później, niż oryginalnie zakładano. Podobno nie będzie też wyglądać tak, jak zakładali to twórcy w styczniu tego roku. Jacobson zapewnia, że wciąż będzie to świetna gra z wieloma wyjątkowymi funkcjami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię