Strona głównaGryAktualnościGTA 5: gracze urządzili ceremonię pogrzebową zmarłej przyjaciółki w grze

GTA 5: gracze urządzili ceremonię pogrzebową zmarłej przyjaciółki w grze

Grupa fanów role-play w GTA 5 zebrała się pod koniec weekendu by uczcić pamięć koleżanki, która przegrała walkę z rakiem. 

Ta swego rodzaju “uroczystość pogrzebowa” trwała godzinę i miała miejsce na jednej z plaż Los Santos. W trakcie jej trwania wielu graczy składało hołd zmarłemu i wspominało go. Streamerka DovahPug była opisywana jako ta, która łatwo nawiązywała przyjaźnie, czasem miewała wrogów i zawsze znalazła czas by zapytać bliskich jak się czują. W GTA 5 wcielała się w Misty Mocha, twardą, zdeterminowaną, radosną i odważną. Informacja o śmierci DovahPug została potwierdzona przez innego gracza wcześniej w tym miesiącu.

Streamerka oraz jej znajomi korzystali z serwerów NoPixel, więc po uroczystościach jeden z deweloperów umieścił nazwisko jej wirtualnej postaci na pomniku w grze, który zawiera też nazwiska innych zmarłych graczy.

To nie pierwszy przypadek kiedy gracze w grze oddają cześć i wspominają zmarłych kolegów i koleżanki. Wcześniej takie sytuacje miały miejsce chociażby w Animal Crossing.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię