Strona głównaGryAktualnościMass Effect Edycja Legendarna: reżyser projektu nie wyklucza powrotu multiplayera

Mass Effect Edycja Legendarna: reżyser projektu nie wyklucza powrotu multiplayera

Jesteśmy już po premierze Mass Effect Edycji Legendarnej, która zawiera większość elementów oryginalnej trylogii. Brakuje jednak ważnego elementu – multiplayera ME 3.

W wywiadzie dla serwisu CNET, reżyser projektu, Mac Walters powiedział, że nie zamierza mówić “nie” jeśli chodzi o powrót trybu multiplayer, znanego z ME3. Najpierw jednak autorzy remastera chcą zobaczyć jaki będzie odbiór gry wśród graczy i jakie będą oczekiwania wobec multiplayera. Potem firma chce zadać sobie pytanie czy ma wystarczające środki i czas, by przywrócić tryb na poziomie takim, jakiego oczekują gracze.

Mass Effect Legendary Edition Edycja Legendarna

Takie zapowiedzi to jeszcze niewiele – ale lepsze to niż nic. Wcześniej BioWare podnosiło kwestię problemów logistycznych przy próbie ożywienia multiplayera. Wygląda jednak na to, że jeśli ludzie okażą zainteresowanie, to tryb taki może powrócić. Na pewno ekscytujące będzie znowu wziąć udział w takiej rozgrywce, która generalnie w założeniach przypominała tryb hordy, z wieloma różnymi rasami i klasami oraz unikalnymi stylami gry. Powrót do trybu singleplayer może sprawiać przyjemność, ale multi byłoby ciekawym dodatkiem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię