Strona głównaGryAktualnościGTA 6: oferta pracy w Rockstar ma świadczyć o "zagranicznej" lokacji w...

GTA 6: oferta pracy w Rockstar ma świadczyć o „zagranicznej” lokacji w grze

Niedawne oferty pracy, wystawione przez Rockstar Games, mogą być podpowiedzią na temat GTA 6 – a konkretnie jej lokalizacji.

Fani odkryli (a może lepiej pasuje tu wyrażenie – zaczęli się domyślać) kolejne szczegóły na temat długo wyczekiwanego GTA 6. Tym razem chodzi o oferty pracy, które znaleźć można na stronie Rockstar Games. Oczywiście producent jeszcze ani słowem nie zająknął się na temat przyszłości serii, fani jednak już od dawna mocno spekulują na temat nieuchronnie nadchodzącej, kolejnej części.

GTA 6

Niedawno opublikowane oferty pracy w Rockstar ich zdaniem podpowiadają, że w kolejnej grze opuścimy Stany Zjednoczone. Ma o tym świadczyć oferta pracy jako Photogrammetry Artist, który miałby pracować przy jeszcze nie ogłoszonym projekcie. Osoba taka jest odpowiedzialna za skanowanie rzeczywistych obiektów, dzięki czemu powstają fotorealistyczne modele 3D w grach. W opisie tej posady możemy m.in. znaleźć informację, że osoba zatrudniona na tym stanowisku pracowałaby zarówno lokalnie jak i za granicą. Oferta wspomina także o uprawnieniach i doświadczeniu niezbędnym do latania dronem, które często jest przydatne przy skanowaniu dużych obszarów, wykorzystywanych potem jako mapy.

Zobacz: GTA: San Andreas dostanie wersję VR dla Oculus Quest 2 – zapowiada Mark Zuckerberg

Jedni fani uznali to za sugestię, że gra będzie się działa poza poza Stanami, inni zwracają uwagę, że za ogłoszenie odpowiedzialna jest siedziba Rockstara w Kanadzie, więc “za granicą” dla nich może oznaczać USA.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię