Strona głównaGryAktualnościTotal War: Warhammer 3 – ogłoszono datę premiery. Gra pojawi się w...

Total War: Warhammer 3 – ogłoszono datę premiery. Gra pojawi się w Game Pass

Sega oficjalnie podała datę premiery Total War: Warhammer 3. Firma potwierdziła również, że gra pojawi się w Xbox Game Pass na PC już w dniu premiery.

Wiemy już, że premiera Total War: Warhammer 3 zaplanowana jest na 17 lutego 2022 roku i tego samego dnia trafi również do subskrybentów usługi Xbox Game Pass.

W poście na Twitterze możemy przeczytać:

Wspaniale jest w końcu ogłosić datę premiery naszej epickiej trzeciej cześci. Dzięki partnerstwu Xbox Game Pass jesteśmy w stanie udostępnić moce Chaosu jak największej liczbie graczy. Niech wszyscy służą w ich chwalebnym uścisku.

Wiadomość o oficjalnej dacie premiery gry pojawiła się po tym, jak Creative Assembly wcześniej poinformowało fanów, że opóźnia premierę z końca 2021 roku na początek 2022 roku. W ramach wcześniejszego ogłoszenia studio wyjaśniło, że pozwoliłoby to zespołowi na doszlifowanie gry i uniknięcie błędów w finalnej wersji produktu.

Zobacz: Diablo 4 i Overwatch 2 zaliczą (spore) opóźnienie premier

Dla graczy, którzy nie są subskrybentami Xbox Game Passa, grę będą mogli zakupić zarówno na stronie Creative Assembly w ramach przedsprzedaży a także na Steam, Microsoft Store oraz Epic Games Store.

Co więcej, każdy kto kupi grę przed premierą lub w pierwszym tygodniu od premiery otrzyma dodatek Ogre Kingdoms Race. Wprowadza on królestwa ogrów i dwóch legendarnych lordów, którymi są Greasus Goldtooth i Skrag the Slaughterer. Dodatkowy pakiet będzie niedostępny w ramach Game Passa, będzie można zakupić go osobno.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię