Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – Rockstar zapowiedział oficjalną prezentację gry

GTA 6 – Rockstar zapowiedział oficjalną prezentację gry

Zaledwie dziesięć lat po premierze GTA V, Rockstar potwierdził, że już niedługo zaprezentuje GTA VI i pokaże pierwszy zwiastun gry. Gracze będą mogli obejrzeć go już w grudniu tego roku.

Dziwne mamy czasy, kiedyś twórcy zwyczajnie zapowiadali gry, albo oznajmiali, że właśnie jest premiera nowej produkcji. Dożyliśmy czasów, gdy deweloperzy zapowiadają datę zapowiedzi gry. I tak właśnie będzie w przypadku GTA VI. Jak czytamy na X:

W przyszłym miesiącu przypada 25. rocznica Rockstar Games. Dzięki niesamowitemu wsparciu naszych graczy na całym świecie mieliśmy okazję stworzyć gry, które naprawdę nas pasjonują. […] W 1998 r. firma Rockstar Games została założona w oparciu o ideę, że gry wideo mogą stać się równie istotne dla kultury, jak każda inna forma rozrywki, i mamy nadzieję, że stworzyliśmy gry, które pokochaliście, starając się być częścią tej ewolucji.

Z wielką radością informujemy, że na początku grudnia udostępnimy pierwszy zwiastun kolejnego Grand Theft Auto. Nie możemy się doczekać kolejnych lat dzielenia się z wami wszystkimi tymi doświadczeniami. Dziękuję, Sam Houser.

https://x.com/RockstarGames/status/1722237703553798312?s=20

Chociaż do tej pry Rockstar nie zdradził zbyt wielu informacji na temat nadchodzącej odsłony, to wiemy już kilka ciekawostek na jej temat. Z wykradzionych przez hakerów plików wiadomo, że akcja gry rozegra się w Vice City. Główni bohaterowie to Jason i Lucia. Wielką niewiadomą nadal pozostaje data premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię