Strona głównaGryAktualnościWorld of Warship co nowego w listopadzie?

World of Warship co nowego w listopadzie?

Twórcy World of Warship oraz World of Warship Ledends pochwalili się nadchodzącymi w tym miesiącu nowościami. Wśród nich darmowe DLC z okazji 6. Rocznicy na platformie Steam.

Wargaming zapowiedzieli zmiany jakie zostaną dodane do obu gier w listopadzie. Motorem napędowym jest 6. rocznica na platformie Steam. Wśród nowości znajdzie się także kontynuacja wczesnego dostępu nowych japońskich pancerników oraz powrót popularnego anime High School Fleet razem z nowymi dowódczyniami i okrętami. Na kapitanów na konsolowej wersji gry, World of Warships: Legends, czekają okręty z czarnej floty oraz wyjątkowe promocje i zniżki z okazji czarnego piątku, wszystko w ramach listopadowej aktualizacji.

W skład tej przedpremierowej floty wchodzą Yumihari VIII poziomu, Adatara poziomu IX oraz Bungo na poziomie X. Okręty te cechują się celnymi działami o dużym kalibrze i są przeznaczone do starć na odległość. Jest to dodatkowo podkreślone przez obecność sprzętu eksploatacyjnego Samolot zwiadowczy o precyzyjnej optyce, który nie tylko zwiększa zasięg ognia dział baterii głównej, ale również zapewnia dodatkową premię do ich celności, przez co jednostki te stanowią realne zagrożenie podczas bitew.

Od 16 do 30 listopada, High School Fleet powraca do zbrojowni World of Warships. Dziewczyny powracają na morza w postaci dowódczyni Akeno Misaki razem z popularnym Isoroku oraz dwoma okrętami HSF Hiei i HSF Harekaze.

To jednak nie wszystko. Razem z nową zawartością, gracze odkryją przebudowany system umiejętności dowódców, całkowicie nową przepustkę sezonową z nowymi wyzwaniami i nagrodami oraz najnowsze wydanie Bitew Asymetrycznych.

World of Warships udostępnia szereg darmowych DLC, zniżek i zupełnie nowe dowódczynie Steam-chan, które będą dowodziły jednostkami japońskimi, amerykańskimi i panazjatyckimi. Aby uczcić ich kapitański debiut, unikatowa misja Steam Chan będzie dostępna od 16 do 30 listopada, a nagrodą za jej ukończenie będzie dostęp do nowych dowódczyń.

 

Pakiety: Zawartość: Poziom zniżki:
Pakiet startowy Steam-chan DLC ·        Amerykański dowódca

·        Krążownik premium Albany

·        Bonusowa zawartość

-20%
Darmowe rocznicowe DLC ·        Kontener Steam

·        Specjalna flaga

·        5 tymczasowych kamuflaży

-100%
Największe pakiety DLC Wśród nich:

·        Ishizuchi

·        Niech żyje Król

·        Droga wojownika

·        i wiele więcej

-80-90%

 

Zapowiedziano także zupełnie nowe elementy oraz okręty. Wyjątkowo zaprojektowane czarne jednostki, w tym włoski legendarny krążownik Napoli, niemiecki pancernik VII poziomu Tirpitz, japoński niszczyciel Asashio VI poziomu oraz francuski pancernik V poziomu Dunkerque wypłyną w awangardzie wyprzedaży z okazji czarnego piątku razem z innymi ofertami ze zniżkami do nawet 85% od 24 listopada.

Twórcy zapowiadają także nowy kalendarz zawierający cztery talenty z hololive production do odblokowania jako skórki dla kapitanów. Shishiro Botan, Moona Hoshinova, Takanashi Kiara i Watson Amelia dołączają do załogi Legends jako dowódczynie. Listopad wprowadza również kampanię Diving Regent. Monstrualny pancernik Hizen będzie dostępny dla graczy do odblokowania, a długo oczekiwany japoński legendarny krążownik Zaō jako projekt w Biurze. Co więcej, do gry trafią bitwy flot oraz usprawnienia rozgrywki.

Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Gracze będą mogli odblokować potworny pancernik Hizen, a długo oczekiwany japoński legendarny krążownik Zaō będzie dostępny jako projekt Office. Co więcej, do gry zostaną dodane bitwy flotowe i ulepszenia rozgrywki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię