Strona głównaGryAktualnościGTA Online – aktor grający Franklina stworzył własny serwer Role Play

GTA Online – aktor grający Franklina stworzył własny serwer Role Play

Shawn Fonteno, aktor głosowy wcielający się w postać Franklina Clintona w GTA 5, stworzył własny serwer Role Play nazwy Franklin’s World.

Pomimo tego, że GTA V zostało wydane ponad 10 lat temu, to nadal cieszy się ogromną popularnością. Jest to także zasługa GTA Online a ostatnim czasem serwerów RolePlay’owych takich jak NoPixel RP i Twitch RP, z których każdy ma swoje własne, specyficzne zasady dla graczy RPG i historie, w które mogą się zaangażować.

Jakiś czas temu aktor głosowy Shawn Fonteno umieścił na swoim profilu zapowiedź serwera Franklin’s World. Z niewiadomych przyczyn post potem skasował. Na szczęście w Internecie, niektóre rzeczy nie giną i materiał został udostępniony przez RockstarINTEL.

Zwiastun przedstawia Franklina jeżdżącego w kółko do „Hood Gone Love It” (piosenki użytej w jego pierwszym zwiastunie postaci z GTA 5), po czym pokazuje legiony graczy podążających za nim, gdy jeździ na rowerze i zwiedza San Andreas.

Sam materiał nie zdradza wielu informacji na temat tego na czym miałby polegać Franklin’s World.Z Wydaje się, że Fonteno będzie streamował grę ze swojego serwera i wchodził w interakcje z różnymi graczami na jego serwerze. Pozostają kwestie tego czy Rockstar na to pozwoli, bo sama postać nadal należy do nich. To mogłoby tłumaczyć dlaczego film został usunięty bez słowa wyjaśnienia. Chociaż kanał Discord nadal jest aktywny. Według opisu:

Aktor głosowy jednej z najpopularniejszych gier na świecie GTAV, występujący jako Franklin, zdecydował się teraz otworzyć jeden z największych serwerów Roleplay w całym FiveM, prowadzony przez jedynego Shawna Fonteno… I tak, Shawn aka Franklin będzie odgrywał role i transmitował na żywo na serwerze. Bądźcie czujni.

Teraz pozostaje czekać na rozwój sytuacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię