Strona głównaGryAktualnościGTA Online – gracze chodzą w kółko żeby zdobywać doświadczenie

GTA Online – gracze chodzą w kółko żeby zdobywać doświadczenie

Aktualizacja do GTA Online – Los Santos Tuners umożliwiała graczom zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia za samą obecność w grze. Teraz miasto pełne chodzących w kółko zombie.

Jeżeli dawno nie graliście w GTA Online to ostrzegamy przed plagą chodzących niczym zombie postaci graczy. Jest to zasługa najnowszej aktualizacji Los Santos Tuners, która umożliwia zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia za samo chodzenie po mieście. Sprytni gracze wykorzystują to do nabijania sobie punktów.

Zobacz: PlayStation 5 dostanie nowy model? Sony potwierdza doniesienia

Standardowo wybijanie kolejnych punktów reputacji trwa bardzo długo. Proces ten można jednak przyśpieszyć, dzięki zdobywaniu punktów Tuner XP za samo przebywanie na zlotach samochodowych. Gracze blokują klawiatury lub używają gumek na gałkach padów dzięki czemu ich postaci cały czas poruszają się, gdy oni sami są daleko od komputera.

Niby nikt nikomu krzywdy tym nie robi, ale jednak wpływa na innych graczy, którzy chcą grać normlanie. Obecnie lobby i menu pełne jest biegających w kółko postaci. Pocieszające jest to, że po osiągnięciu 100 poziomu wykorzystywanie takiego sposobu zdobywania punktów nie jest już opłacalne.

A według Was jest to ok, czy Rockstar powinien wziąć się za „cwaniaczków”?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię