Strona głównaGryAktualnościGTA Online – już nie można przeklinać po polsku

GTA Online – już nie można przeklinać po polsku

Niech pierwszy rzuci kamieniem komu nie wypsnęła się soczysta k…. podczas grania w GTA Online. Teraz jednak trzeba trzymać gębę na kłódkę albo zastosować knebel, bo za przeklinanie będzie ban.

Rockstar wprowadził do GTA Online nowe narzędzie, które ma pomóc w skutecznym pozbywaniu się toksycznych graczy. Narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję nagrywa nasze każde słowo i weryfikuje co mówimy, wyłapując przy tym przekleństwa. ToxMod, bo tak się nazywa weryfikuje nie tylko słowa, ale także ton wypowiedzi, kontekst oraz emocje. Na tej podstawie blokuje graczy.

SI rozpoznaje aż 18 języków, w tym polski, angielski, hiszpański, francuski i niemiecki. Czy faktycznie będzie to tak skuteczne jak oczekują tego producenci gry? Przekonamy się pewnie za jakiś czas. ToxMod wykorzystywany jest już między innymi w Among us VR, Breachers oraz niektórych odsłonach Call of Duty.

https://x.com/TezFunz2/status/1709162898193346633?s=20

Co więcej, zgłaszać toksycznych graczy można za pomocą wirtualnych wiadomości tekstowych w telefonie oraz email. A jeżeli interesuje Was pełna lista zmian jaką wprowadził w ostatniej aktualizacji Rockstar, to wejdźcie TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię