Strona głównaGryAktualnościHitman sprzed lat powróci w odświeżonej wersji

Hitman sprzed lat powróci w odświeżonej wersji

Hitman: Krwawa Forsa powróci po 17 latach od premiery. Jednak gra nie trafi na PC oraz konsole nowej generacji. Kto zatem zagra?

Ekipa studia IO Interactive zapowiedziała Hitman: Blood Money – Reprisal. Gra powstaje we współpracy ze studiem Feral Interactive. Będzie to odświeżona wersja czwartej części serii, której premiera odbyła się w 2006 roku. Wszystko to z okazji 25-lecia studia.

Poniżej zwiastun gry:

I teraz chyba największa niespodzianka, gra nie trafi na PC, PS5, Xbox Series. Co więcej, nie trafi także na konsole poprzedniej generacji. Będzie to wersja dostępna na telefony z systemem Android oraz IOS oraz Nintendo Switch. Premiera wersji mobilnej na jesień, wersji Nintendo Switch w zimie, ale nie jest znana dokładna data.

Gra zostanie wzbogacona o elementy, których nie było w oryginale m.in. minimapę oraz tryb instynktu. Do tego dojdzie sterowanie za pomocą ekranu dotykowego oraz klawiatury i myszy lub kontrolera.

 

Z okazji rocznicy, IO Interactive udostępniło także grafikę z atrakcjami jakie zostały przygotowane z tej okazji. A będą to wydarzenia w Hitman 3, które pozwolą na zdobycie specjalnych strojów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię