Strona głównaGryAktualnościGTA Online – wykorzystałeś błąd garage apartment? Rockstar wyczyścił Ci konto

GTA Online – wykorzystałeś błąd garage apartment? Rockstar wyczyścił Ci konto

Gracze, którzy skorzystali z glitcha garage apartment w GTA Online mogą mieć teraz pretensje tylko do siebie. Rockstar pozbawił ich wszystkich postępów w grze.

Rockstar bardzo ostro potraktował graczy, którzy wykorzystali błąd pozwalający na szybkie wzbogacenie się. Glitch o nazwie garage apartment umożliwiał zakup nieruchomości i ich szybką zmianę na miliony dolarów w grze. Oczywiście takie działanie jest sprzeczne z zasadami, nic więc dziwnego, że Rockstar podjął w tej sprawie odpowiednie kroki.

Zobacz: Polskie ceny i specyfikacja – Nvidia GeForce RTX 3000

Jednak zamiast tylko odebrać zarobione w nieuczciwy sposób pieniądze, deweloper kompletnie wyczyścił konta nieuczciwych graczy. Jak wyjaśnia pomoc Rockstar.

Gracze, którzy manipulowali i nadużywali wymiany nieruchomości w celu bezprawnego uzyskania GTA $ zostali zresetowani. W ramach naszych wysiłków na rzecz utrzymania zdrowego środowiska gry dla wszystkich graczy, każdy kto używa exploitów i kodów w celu nielegalnego zdobycia GTA $ podlegać będzie karom. W tym korektom salda gotówki, resetowaniu postaci, zawieszeniu konta lub banem.

Zobacz: Resident Evil Village na Tokyo Game Show 2020

Społeczność nie wydaje się zaskoczona sytuacją, bardziej zaskoczeni są dotkliwością kary. Rocksar nie skomentował dlaczego akurat wyczyścił kompletnie konta graczy zamiast zabrać nielegalnie zdobyte pieniądze. Nie ulega wątpliwości, że kara się należała.

Usterka jest już usunięta i można grać spokojnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię