Strona głównaGryAktualnościResident Evil Village na Tokyo Game Show 2020

Resident Evil Village na Tokyo Game Show 2020

Capcom ogłosiło, ze najnowsza odsłona serii Resident Evil zostanie zaprezentowana na tegorocznym Tokyo Games Show. Oznacza to, że Resident Evil Village zobaczymy jeszcze w tym miesiącu.

Capcom za pośrednictwem Twittera ujawnił nieco informacji na temat nadchodzących nowości. We wstępie przeprosił za trzymanie tak długo wszystkiego w tajemnicy. Prezentacja Resident Evil Village pojawi się podczas TGS, które odbędą się 27 września. Podczas pokazu zostaną ujawnione nowsze szczegóły i miejmy nadzieję rozgrywkę z ósmej części serii.

Village było obiektem spekulacji od wielu miesięcy. Grę ujawniono w czerwcu podczas PlayStation Future of Gaming. Potwierdzono wtedy powrót Ethana Wintersa, którego poznaliśmy w Biohazard. Zapowiedź pozwoliła również rzucić okiem na tytułową wioskę zamieszkałą przez dziwnych ludzi i wilkołaka.

Zobacz: Cyberpunk 2077 zgarnia główną nagrodę Gamescom Awards

Dusk Golem, który często serwuje przecieki dotyczące gier Capcomu informował o tym, że gra będzie mroczna i makabryczna. Resident Evil Village jest obecnie w fazie rozwoju na PS5, Xbox Series X oraz PC. Tokyo Games Show 2020 odbędzie się w dniach 23-27 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię