Strona głównaWiadomościGTA przeniesione do "realu" jako serialowa parodia

GTA przeniesione do „realu” jako serialowa parodia

Różne są inspiracje dla internetowej twórczości. Pewien youtuber zainspirował się… GTA i Yakuzą, i stworzył na ich podstawie własną parodię.

Komazawa Isolation to japoński youtuber, który postanowił przenieść serie Grand Theft Auto, Yakuza oraz nawet Metal Gear Solid do świata realnego. Stworzył na ich podstawie serial, w którym wydarzenia obserwujemy zza pleców głównego bohatera – dokładnie tak jak w grach. Do tego mamy elementy interfejsu, również żywcem wyciągnięte z GTA i Yakuzy. Serial ma mnóstwo detali, które są swego rodzaju “puszczeniem oka” do graczy – przeniesiono charakterystyczne misje, a nawet błędy.

Zobacz: GTA V – najlepsze modyfikacje 2020

Póki co na Youtube znajdziecie jeden sezon serialu z pięcioma odcinkami. Ogląda się je bardzo szybko, bo mają zaledwie kilkanaście minut. Nie musicie się też obawiać, że nie zrozumiecie o co chodzi – 4 odcinki mają już angielskie napisy, do piątego zapewne są w trakcie powstawania. Komazawa Isolation już zapowiedział, że pracuje nad kolejnym sezonem – tym razem inspirowanym serią o kradzieżach i Resident Evil. Link do kanału znajdziecie tutaj.

To nie jedyna parodia Grand Theft Auto, jaka istnieje w internecie. Już w 2015 roku powstał podobny projekt, a poniżej możecie zobaczyć efekt.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceYoutube
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię