Strona głównaGryAktualnościGTA Trilogy - fani narzekają na brak materiałów z gry na 2...

GTA Trilogy – fani narzekają na brak materiałów z gry na 2 dni przed premierą

GTA Trilogy będzie miało swoją premierę w tym tygodniu, jest już jednak dostępne jako pre-load w PS Store. Dla fanów to ekscytująca wiadomość, ale coraz więcej osób martwi się brakiem jakichkolwiek materiałów.

Jeśli chodzi o informacje dotyczące zawartości GTA Trilogy, do tej pory otrzymaliśmy jedynie: jeden, 60-sekundowy trailer oraz kilkanaście screenów. Poza tym, Rockstar nie pokazał graczom nic, chociaż do premiery zostało kilka dni. Nadal czekamy chociażby na oficjalne potwierdzenie jak wygląda (czy raczej: brzmi) soundtrack, bo niedawno pojawiła się informacja, że usunięto z niego kilkanaście utworów. Pojawiła się również wątpliwość czy gra ma natywną wersję dla PlayStation 5. Opis w PS Store może bowiem sugerować, że gra działa jedynie za pośrednictwem wstecznej kompatybilności. Nie wiemy też na ile zmieniło się sterowanie.

GTA The Trilogy

Nie wiadomo również prawie nic o usprawnieniach nowej wersji – podobno będzie można natychmiast zrestartować misję, ale czy dodano checkpointy? Te i inne wątpliwości pojawiają się w ogromnej liczbie chociażby na forum ResetEra – to jedno z miejsc, gdzie czekających na GTA Trilogy jest najwięcej.

Zobacz: GTA 6: oferta pracy w Rockstar ma świadczyć o „zagranicznej” lokacji w grze

Stosowanie takiej “tajemniczości” nie jest czymś zupełnie nowym jeśli chodzi o Rockstar – choćby na temat GTA 4 też było bardzo mało materiałów. Ale teraz nie mówimy o nowej grze, a kompilacji remasterów za dość spore pieniądze. W takiej sytuacji przydałaby się nieco większa transparentność autorów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię