Strona głównaGryAktualnościGTA V trafia dzisiaj do Xbox Game Pass!

GTA V trafia dzisiaj do Xbox Game Pass!

Czołowe konsole rywalizują ze sobą na różnych polach. Może to być cena, wydajność, tytuły ekskluzywne lub gry dodawane do abonamentów w ramach bonusów. Tutaj z reguły palmę pierwszeństwa dzierży Microsoft i nie zanosi się, by w styczniu było inaczej.

Do tej pory poznaliśmy dwie gry, które pojawią się w PS Plus – są to Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a oraz Goat Simulator. Jaka jest odpowiedź Microsoftu w ramach Xbox Game Pass? Potężna.

Póki co poznaliśmy zaledwie jedną grę, ale już chyba możemy mówić o deklasacji konkurenta. Już od dzisiaj posiadacze tej wersji abonamentu mogą grać w Grand Theft Auto 5, co potwierdziło oficjalne konto Xbox Polska na Twitterze:

GTA V było co prawda dostępne w PS Now, ale usługa ta nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Poza tym polega na strumieniowaniu gier, a nie pobraniu ich na własne urządzenie. Widząc więc taką grę, dodaną do abonamentu kosztującego grosze, jesteśmy naprawde ciekawi jakie będą kolejne oraz jakie tytuły pojawią się w Games With Gold. Jak myślicie, czym jeszcze zaskoczy graczy Microsoft?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię