Strona głównaGryAktualnościGTA 6 - nie ma szans na szybką premierę?

GTA 6 – nie ma szans na szybką premierę?

Jeśli za analizę jakiegoś tematu biorą się Jason Schreier i Tom Henderson, to zapewne mają sporo racji. Niestety, nie są to dobre wieści dla czekających na GTA 6.

Tom Henderson ostatnio dość celnie przewidział detale dotyczące Battlefielda 2042. Teraz postanowił pospekulować na temat możliwej daty premiery GTA 6. Jego zdaniem, gra pojawi się dopiero za 3 lub 4 lata. Niestety, jego opinię podziela Jason Schreier, popularny dziennikarz branży gier. Zdaniem obu panów, gra jest po prostu na bardzo wczesnym etapie tworzenia.

Ich zdaniem powodów może być jeszcze kilka. Jeden to oczywiście przesunięcia spowodowane pandemią i wymuszoną pracą zdalną. Inny to niesłabnąca wciąż popularność GTA 5. Gracze nadal kupują kolejne kopie gry, jest też ona wciąż popularna na Twitchu. A skoro tak się dzieje, to Rockstar zamiast ubić kurę znoszącą złote jaja, postanowił ją eksploatować do granic.

Zobacz: GTA 5 „darmowa” gra jest wykorzystywana przez przestępców do ataku

Schreier zabrał także głos na temat czekających nas w GTA 6 usprawnień i nowości. Jednym z nich może być zmieniająca się mapa, na której w miarę rozgrywki mogą pojawiać się nowe obszary. Znów powinniśmy mieć do czynienia z kilkoma grywalnymi bohaterami, może postacią kobiecą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię