Strona głównaWiadomościGTA VI już powstaje. Tak wynika z CV jednego z pracowników

GTA VI już powstaje. Tak wynika z CV jednego z pracowników

Wszystko wskazuje na to, że Rockstar Games już pracuje nad kolejną częścią serii Grand Theft Auto. Powstanie GTA VI nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, ale to pierwsze informacje na temat „szóstki”.

Informacja pochodzi z profilu Tima Neffa, który zajmuje się wyczynami kaskaderskimi na potrzeby zarówno Hollywood, jak i przemysłu growego. W jego CV pojawiły się dwa dość ciekawe wpisy. Pierwszy dotyczy gry Red Dead Redemption 2, dla której Neff ma już nagrywać wyczyny kaskaderskie, zapewne z wykorzystaniem technologii motion capture. Jeszcze ciekawiej prezentuje się drugi wpis, który dotyczy GTA VI. Na potrzeby gry Rockstar Games kaskader ma robić dokładnie to samo. A to oznacza, że gra jest już tworzona.

Tworzenie kolejnej odsłony Grand Theft Auto nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Piątka sprzedała się w liczbie ponad 80 mln kopii na całym świecie i przyniosła Rockstar Games miliardy dolarów zysku, pochodzącego również ze sprzedaży zawartości dodatkowej, np. w trybie multiplayer. Nie ma sensu ubijać kury znoszącej złote jajka. Tym bardziej, że seria GTA jest uwielbiana przez fanów, więc pod żadnym względem nie można tego nazywać odcinaniem kuponów lub skokiem na kasę. Niestety, zanim GTA VI zostanie wydane, na pewno minie jeszcze kilka lat. Już GTA V było i nadal jest tytułem ogromnym, a kolejna część po prostu musi być jeszcze większa.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię