Strona głównaWiadomościRazer prezentuje słuchawki Tiamat 7.1 V2 z prawdziwym dźwiękiem przestrzennym

Razer prezentuje słuchawki Tiamat 7.1 V2 z prawdziwym dźwiękiem przestrzennym

W ofercie gamingowej marki Razer pojawiły się nowe słuchawki Tiamat 7.1 V2. Producent zapewnia, że oferują one prawdziwy dźwięk przestrzenny. Patrząc na specyfikację, trudno w to nie uwierzyć.

Razer Tiamat 7.1 V2 wyposażone są w aż 10 przetworników neodymowych. W każdej słuchawce znajdziemy ich aż 5 – subwoofer o średnicy 40 mm, przetwornik przedni 30 mm, przetwornik centralny 30 mm oraz dwa boczne o średnicy 20 mm każdy. Dzięki temu słuchawki mają oferować prawdziwy dźwięk przestrzenny z bardzo dobrym pozycjonowaniem.

Dużą zaletą zestawu ma być nowa kontroler do sterowania dźwiękiem o nazwie Audio Control Unit. Pozwoli on na ustawianie osobnej głośności dla każdego kanału, szybkie przełączanie się między standardem 7.1 i 2.0, a nawet natychmiastowe wyłączenie słuchawek i wrócenie do dźwięku wydobywającego się z zewnętrznych głośników. Razer nie zapomniał też o jednokierunkowym, chowanym mikrofonie. Słuchawki Razer Tiamat 7.1 V2 obsługują również podświetlenie Razer Chroma z 16,8 mln kolorów i synchronizacją z innymi sprzętami tego producenta.

Oprócz tego modelu do sprzedaży trafiły też słuchawki Razer Tiamat 2.2 V2. To standardowe modele stereo z dodatkowymi subwooferami o średnicy 50 mm w każdej słuchawce. Ta wersja również jest wyposażona w chowany mikrofon oraz pilot umieszczony na przewodzie. Razer wycenił swoje słuchawki na kolejno 240 oraz 140 euro, więc dość wysoko. Patrząc na aktualny kurs euro daje to kwoty rzędu 1020 i 595 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię