Strona głównaGryAktualnościGTA VI - oficjalna prezentacja jeszcze w tym miesiącu?

GTA VI – oficjalna prezentacja jeszcze w tym miesiącu?

Na Twitterze pojawia się coraz więcej spekulacji na temat daty premiery GTA VI. Niektóre z nich wskazują, że mogłaby się ona odbyć jeszcze w tym miesiącu.

Wszystko zaczęło się od użytkownika strony GTAForums o nicku Gonnaenodaethat, który – trzeba to przyznać – od wielu lat podaje sprawdzone informacje z siedziby Rockstara. Jego posty zwykle są dość tajemnicze i niejednoznaczne, ale udało mu się “przewidzieć” między innymi premierę Red Dead Redemption 2.

Zobacz: GTA 6 – wkrótce zobaczymy trailer? Wskazówki na YouTubie Rockstar

Przypomniał o tym jeden z użytkowników Twittera. Wskazuje on na najnowsze wpisy Gonnaenodaethat-a, które zawierają między innymi cyfry 0320 – dość jednoznacznie kojarzące się z marcem 2020. Twitterowicz poszedł nawet dalej i zapowiedział konkretny dzień – 25 marca – jako datę publikacji pierwszych, oficjalnych newsów na temat nowej odsłony Grand Theft Auto.

Zobacz: Dom Trevora z GTA V odtworzony w The Sims 4

Z drugiej jednak strony, są to wszystko dość śmiałe wizje, oczywiście w żaden sposób oficjalnie niepotwierdzone. W dodatku wspomniane tweety na chwilę obecną zniknęły. Czyżby twitterowicz wycofał się ze swoich słów jako nieprawdziwych, czy może ktoś go o to… poprosił?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię