Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – wkrótce zobaczymy trailer? Wskazówki na YouTubie Rockstar

GTA 6 – wkrótce zobaczymy trailer? Wskazówki na YouTubie Rockstar

Chociaż nie było jeszcze oficjalnego potwierdzenia, to wszyscy doskonale wiemy, że Rockstar Games pracuje nad GTA 6. To tak pewne, jak to, że jutro będzie kolejny dzień. Być może już wkrótce zobaczymy trailer produkcji, co sugeruje YouTube dewelopera.

Niemal wszyscy ze zniecierpliwieniem czekamy na oficjalne informacje na temat GTA 6. Gra powstaje, wyciekło na jej temat wiele rzeczy, ale wciąż brakuje potwierdzenia. Ale jest szansa, że wkrótce takie dostaniemy. Fani dokładnie przeanalizowali stronę internetową Rockstar Games i ich kanał na YouTubie i doszli do wniosku, że niedługo może zostać opublikowany trailer GTA 6. Jak to możliwe?

Zacznijmy od strony internetowej. Na niej pojawiła się tajemnicza grafika z robotem przytulającym logo Rockstar Games. Na pierwszy rzut oka kompletnie nic ona nie mówi, ale oczywiście znaleźli się szaleńcy, którzy przeanalizowany każdy pojedynczy piksel. Wychodzi na to, że butelka z szampanem pochodzi z 1998 roku, co – według niektórych – sugeruje czasy, w jakich fabularnie będzie umieszczona szósta odsłona serii Grand Theft Auto. Jednak ta kwestia została już rozwiana. Grafika z robotem nie jest zapowiedzią GTA 6.

Druga sprawa to kanał Rockstar Games na YouTubie. Na początku lutego znajdowało się na nim 257 filmów, ale już kilkanaście dni później było ich 258. Rzecz w tym, że nic nowego nie zostało opublikowane, co sugeruje, że nie wszystkie wideo są publiczne. W tym momencie na kanale dewelopera jest już 260 materiałów, ale tylko 255 widocznych dla fanów. Czy jednym z tych ukrytych jest właśnie trailer GTA 6? Być może, ale to znowu trochę naciągane. Jeśli tak rzeczywiście jest, to trailer lub chociaż teaser powinien zostać wkrótce pokazany.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię