Strona głównaGryAktualnościGuardians of the Galaxy oficjalnie ujawnione

Guardians of the Galaxy oficjalnie ujawnione

Square Enix oficjalnie ujawniło Guardians of the Galaxy, które pozwoli zagrać Star-Lordem. Jest to pierwsza oficjalna informacja od przecieku, który miał miejsce w 2017 roku.

Wiele lat po przecieku informacji na temat Guardians of the Galaxy w 2017 roku, Square Enix oficjalnie zapowiedziało grę. Będzie to trzecioosobowa produkcja dla jednego gracza tworzona we współpracy z Marvelem. Jest to część umowy jaka obejmowała m.in. Marvel’s Avengers.

Produkcja pojawi się na PS4, PS5, PC, Xbox One i Xbox Series X już 26 października. Gra będzie czerpała elementy z historii przedstawionych w filmach i komiksach. Nie jest to jednak adaptacja przez co postacie nie są wzorowane na aktorach znanych z filmów. W skład drużyny będą wchodzili Rocket, Groot, Gamora, Drax i Star-Lord.

Zobacz: Fallout 76 – Bethesda wyłączy tryb battle royale

Będzie to również zupełnie nowa opowieść niezwiązana z komiksami i filmami (poza jakimiś fragmentami). Chociaż opis mówi, że akcja będzie toczyła się po masowej kosmicznej wojnie to nie wydaje się, że w jakikolwiek jest to związane z wojną o Kamienie Nieskończoności.

Gra będzie pozwala na kontrolowanie wyłącznie Quilla, który będzie mógł wydawać rozkazy pozostałym członkom drużyny jednak gracz nie będzie miał możliwości kierować nimi bezpośrednio. Jak takie rozwiązanie sprawdzi się w praktyce? Będziemy musieli się przekonać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię