Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – Bethesda wyłączy tryb battle royale

Fallout 76 – Bethesda wyłączy tryb battle royale

Bethesda ogłosiła, że wkrótce z Fallout 76 zniknie tryb battle royale. Powodem jest niskie zainteresowanie tym trybem rozgrywki.

Tryb battle royale w Fallout 76 nosi nazwę Nuclear Winter. Jak podaje deweloper zostanie on wyłączony z końcem września tego roku. Głównym powodem ma być brak chętnych do zabawy graczy, przez co serwery praktycznie stoją puste.

Jak czytamy w oświadczeniu:

Dodatkowo, trudno było dostarczać znaczące aktualizacje do Nuclear Winter, jednocześnie produkując i wspierając ekscytującą nową zawartość w trybie przygodowym. Biorąc to wszystko pod uwagę, zdecydowaliśmy wyłączyć tryb.

Troszeczkę może dziwić kompletny brak zainteresowania tym trybem ze strony graczy. Nuclear Winter zostało dodane do F76 w połowie 2019 roku i na początku zostało ciepło przyjęte. Na mapę trafia 52 graczy i walczy ze sobą o ekwipunek, bronie i pociski nuklearne. Wygrywa ten kto zostanie jako ostatni.

Zobacz: Dungeons & Dragons: Dark Alliance – zobacz najważniejsze elementy gry

Deweloper dodaje, że szuka nowych rozwiązań PvP i ma je zaprezentować jeszcze w tym roku.

Przygotowujemy też pewną rekompensatę dla wszystkich grających w Nuclear Winter, od tych którzy dołączyli zaledwie do jednego starcia, po najbardziej zaprawionych w bojach nadzorców.

Co więcej, każda z postaci ma dostać 6 monet na profilu za każdy poziom autoryzacji, aż do łącznej kwoty 600 monet. Do tego dojdzie możliwość zdobycia 1 monety za każdy bilet nadzorcy. Tak możemy zarobić maksymalnie 200 monet. Bonusem będzie proporzec Nuclear Winter do bazy CAMP.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię