Strona głównaGryGuild of Dungeoneering oraz Never Alone – dostępne za darmo

Guild of Dungeoneering oraz Never Alone – dostępne za darmo

Ani się obejrzeliśmy i mamy czwartek, czyli taki mały piątek. A to oznacza nowe darmowe gry w Epic Game Store. W tym tygodniu na platformie możecie zgarnąć Never Alone oraz Guild of Dungeoneering.

Dni coraz krótsze i coraz zimniej, dlatego na osłodę możecie sobie pobrać dwie gry jakie serwuje w tym tygodniu Epic Games Store. Jak zwykle promocja trwa do przyszłego czwartku do godziny 17:00, kiedy to zostaną zamienione na inne produkcje. Oczywiście jeżeli wyrobicie się do tego momentu to Guild of Dungeoneering i Never Alone pozostaną na waszych kontach na zawsze, lub do póki Epic nie zdecyduje inaczej ;).

Zobacz: 343 Industries przygląda się powolnemu progresowi Battle Passa w Halo Infinite

Never Alone to przygodowa gra logiczna, która została stworzona przez studio Upper One Games w oparciu o wierzenia ludu Inuitów. W grze wcielamy się w dziewczynkę z plemienia Inupiaq, której towarzyszem jest biały lis. Musimy udać się na wyprawę, której głównym celem jest uratowanie własnego plemienia i powstrzymanie nadejścia wiecznej zamieci śnieżnej.

Never Alone możecie pobrać wchodząc TUTAJ.

Guild of Dungeoneering to mieszanka gry RPG z karcianką. W grze wcielamy się w przywódcę podupadłej gildii poszukiwaczy przygód a naszym zadaniem jest doprowadzenie jej do dawnej świetności, chwały i bogactwa. Zaczynamy z jednym bohaterem i podstawowym wyposażeniem. Za zdobyte złoto rozbudowujemy gildię oraz rozszerzamy działalność o tworzenie nowych klas bohaterów etc.

Guild of Dungeoneering pobierzecie TUTAJ.

Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię