Strona głównaGryAktualnościMultiVersus - nowa bijatyka od Warner Bros. Gracze zastanawiają się nad jednym...

MultiVersus – nowa bijatyka od Warner Bros. Gracze zastanawiają się nad jednym z bohaterów

Po tygodniach spekulacji Warner Bros. w końcu pokazało MultiVersus, bijatykę w stylu Smash Bros. Występują w niej postacie z popularnych komiksów i filmów. Większość postaci łatwo rozpoznać, ale gracze zastanawiają się kim jest jedna z nich – Reindog.

Reindog to zielono-biały renifer, postać stworzona na potrzeby gry. Jest jedynym bohaterem, którego nie da się powiązać z żadnym filmem czy komiksem, więc wywołał trochę zamieszania w social media. Jego oficjalny opis na stronie gry głosi, że ma 165 lat, a jego właściwe imię jest niemożliwe do wypowiedzenia. Jest ostatnim ocalałym z planety Zainfeer i obrońcą tamtejszej rodziny królewskiej. Teraz podejmuje walkę z Shaggym, Aryą Stark i Supermanem.

MultiVersus

Reakcje na pojawienie się nowej postaci są dość mieszane. Wiele osób jest zaskoczonych pojawieniem się oryginalnej postaci w składzie złożonym z samych gwiazd. Gracze nie do końca też wierzą, że będzie to często wybierany bohater w grze. Inni są ciekawi kolejnych informacji na jego temat.

Zobacz: Warner Bros tworzy podobno grę w stylu Smash Bros

MultiVersus pojawi się w przyszłym roku na konsolach poprzedniej i nowej generacji oraz PC, za pośrednictwem Steam. Będzie to gra free to play, wspierana mikropłatnościami. Pierwsze zwiastuny pokazują też coś w rodzaju systemu battle pass, ale nie ma na jego temat żadnych szczegółów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię